Головна » Новини » 2018 » Січень » 17 РБДТ
«Диво-шашки в сніжних Карпатах-2018»
17.01.2018 | 451 | Вікторія | Автор: Вайда А.Й.
Таку назву має дитячий міжнародний турнір з шашок-64, який проводиться в м. Турка Львівської області 10-14 січня. Змагання мають солідну традицію. Цього року вже 12 раз проведено такий форум. Приїхали спортсмени з різних областей України, були і гості з Молдови і республіки Білорусь.

За Білорусь потрібно сказати окремо. В них спорт взагалі, а шашки зокрема, потужно розвиваються. Минулого року на різноманітних чемпіонатах Європи і світу з шашок білоруси вибороли найбільше призових місць. Одна з команд Білорусі і стала переможцем командних змагань. Наша основна збірна шахово-шашкового клубу «Вікторія» районного Будинку дитячої творчості виборола 4 місце. За додатковими показниками поступившись ще одній збірній з Білорусі.

В особистих турнірах з блискавичних шашок-64, в яких учасники виступали по віковим групам, наші три юні спортсмени стали призерами: Вероніка Терпай виборола перше місце серед дівчат до 8 років, Катерина Мойсей стала другою в групі дівчат до 13 років, а Богдан Юрченко - третій серед юнаків до 13 років.