Головна » Новини » 2017 » Вересень » 5 РБДТ
Шашки - цікавий вид спорту!
05.09.2017 | 444 | Вікторія | Автор: Вайда А.Й.
В останні роки намітилась приємна тенденція. Шашки, як вид спорту, тримає конкуренцію з іншими більш видовищними видами. Змагання стають більш масовими.  На чемпіонат світу з шашок-64 серед юнаків та дівчат в Болгарське Кранєво (24.08-01.09.2017р.) з’їхались юні спортсмени з 14 країн. Всього 196 спортсменів, які виступали в 6 вікових категоріях. Наймасовіші і найпотужніші команди традиційно виставили Білорусія і Росія. 18 спортсменів представляли Україну. Серед них і 10-річна вихованка шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості Катерина Мойсей, для якої змагання такого рівня стали першими, а виступила вона в групі дівчат до 10 років. Найкраще місце юна спортсменка виборола в блискавичній програмі - 12-те. В швидкій і класичній програмах у неї 15-ті місця. В боротьбі на чорно-білих клітинках шашкової дошки з кращими представницями шашкового спорту (в основному Білорусії і Росії) юна Катерина показала спортивний характер, свої зустрічі вона закінчувала найпізніше. Досвід участі в подібних спортивних змаганнях - неоціненний скарб, який не можна замінити нічим іншим.

В класичній програмі підбиті й командні підсумки. Збірна України опинилася на незвичному для себе сьомому місці, а чемпіоном світу стала збірна Білорусії, яка зуміла випередити команду Росії.