Головна » Новини » 2016 » Вересень » 13 РБДТ
Сюрприз від Сергія Скоблея
13.09.2016 | 588 | Вікторія | Автор: Вайда А.Й.
На вихідних в актовій залі районного Будинку дитячої творчості було людно. Юні спортсмени зібралися позмагатися у таких видах спорту як швидкі та блискавичні шашки і визначити звання чемпіонів Закарпатської області.

Першою була швидка гра. Кожному на гру відводилось по 10 хвилин плюс по 2 секунди за кожний хід. Турнір проведено один для всіх категорій, але додатково підсумки підведені по різним віковим групам. Початківці мали змогу (при хорошій грі, звичайно) зустрітися в очних поєдинках з більш досвідченими спортсменами, які вже брали участь навіть у всеукраїнських змаганнях. Назву їх: Андріана Бойко, Марта Юріна, Богдан Юрченко, Богдан Асеєв, Сергій Скоблей, Богдан Роман. Найвищі досягнення в попередніх турнірах в Богдана Романа. Але в даному турнірі серйозну конкуренцію йому склав Сергій Скоблей. Сім турів швейцарської системи не виявили переможця. В двох учасників – однакова кількість очок. Додатковий матч по скороченому регламенту (по три хвилини кожному учаснику і плюс дві секунди за хід) між Сергієм Скоблеєм і Богданом Романом закінчився перемогою першого. Сергій Скоблей виборов чемпіонське звання. Другим став Богдан Роман, а на третє місце вийшов Богдан Юрченко.

Назву юних вихованців шахово-шашкового клубу «Вікторія» районного Будинку дитячої творчості, які вибороли нагороди. Перші місця: Сергій Скоблей (основний залік), Богдан Юрченко (група до 10 років), Роман Подолюк (до 8 років), Марта Юріна (до 13 років), Андріана Бойко (до 10 років). Другі місця посіли: Богдан Роман (основний залік), Станіслав Рацин (до 13 років), Андрій Кравець (до 8 років). Треті місця зуміли вибороти: Богдан Юрченко (основний залік), Валентин Осійський (до 10 років).

На блискавичну програму юним важко було настроїтися, позаяк емоції в юних переливалися через край. І все ж приємно, що серед них знайшлися «професіонали», які зуміли впоратися з емоціями й показати себе з найкращої сторони. В першу чергу можна назвати Сергія Скоблея, який зайняв чисте перше місце, набравши 13 очок з 14 можливих. Перипетії швидкоплинної гри залишилися позаду. Спортсмени ще довго будуть згадувати хороші й слабкі ходи-плани, упущення і вдалі комбінації. Читачам буде цікавою статистика. Чемпіонами стали: Сергій Скоблей (основний залік), Богдан Юрченко (до 10 років), Марта Юріна (до 13 років), Андріана Бойко (до 10 років). Другі місця вибороли: Богдан Роман (основний залік), Валентин Осійський (до 10 років). Третіми стали: Богдан Юрченко (основний залік), Станіслав Рацин (до13 років).