Головна » Новини » 2017 » Травень » 10 РБДТ
Святковий турнір
10.05.2017 | 545 | | Автор: Вайда А.Й.
Місто Хуст традиції шанує. У спорті теж. Зал Будинку культури привітно зустрів учасників змагань. Обласний особистий турнір з шашок-64, присвячений Дню Матері цього року проведено по швейцарській системі в 7 турів. Кожному учаснику на гру відводилось по 10 хвилин з додаванням 2 секунд за кожний виконаний хід.

Після 3 турів в лідери вийшли юні представники шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості (РБДТ) Богдан Роман і Богдан Юрченко. Перший лідерство втримав до фінішу і закінчив турнір переможцем. Про жорстку боротьбу говорить той факт, що перед 7 туром на три призові місця претендували аж 7 спортсменів. Заключний тур став найбільш мирним. Половина партій закінчилися внічию. Воно й зрозуміло, суперники ризик знизили до мінімуму. Переможцем змагань став Богдан Роман. На сьоме місце вийшов Богдан Юрченко. Серед жінок перші два місця вибороли представниці РБДТ, 10-річна Катерина Мойсей і 14-річна Мартіна Юріна.