Головна » Новини » 2016 » Квітень » 4 РБДТ
​Важкі заключні тури
04.04.2016 | 477 | Вікторія | Автор: Вайда А.Й.
23-30 березня у Вінниці проведено чемпіонат України з шашок-64 серед юнаків та дівчат в шести групах. 15 областей виставили своїх представників 140 учасників. Просторий спеціалізований зал міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 став затісний для такої кількості учасників. Організатори розраховували на 80-100 учасників. Прийшлося їм добряче попотіти, щоб впоратися з додатковими проблемами.

Закарпатська область представлена двома учасниками, вихованцями шахово-шашкового клубу «Вікторія». У групі дівчат до 13 років виступила Мартіна Юріна, а серед юнаків у групі юнаків до 13 років взяв участь один з най титулованих наших учнів Сергій Скоблей. Мартіна виступила стабільно в усіх трьох програмах, але боротися на рівних з фаворитами не вийшло.

Сергій Скоблей в класичній програмі, яка тривала 6 днів, тримався серед лідерів, входив в п’ятірку кращих, але призери змагань визначилися практично за тур до закінчення змагань. Богдан Рукін (Харківська область), Михайло Батунін (Вінницька область), Андрій Захаров (Одеська область) – переможці. Сергій, програвши в заключному (дев’ятому) турі, опустився на 10 позицію. Швидку програму наш юний спортсмен завершив на 22 місці.

На блискавичну програму заявилися 52 учасники. Сергій проявив найкращі спортивні якості, на рівних боровся за призові місця. В заключному турі його суперником став  Михайло Шевченко з Дніпропетровської області, багаторазовий чемпіон України, явний лідер даного турніру. Матч-зустріч складається з двох партій. Одну з них наш Сергій звів внічию, іншу – виграв суперник. У підсумку – програш. Його опоненти на медалі зіграли краще, добавили очки до копилки і «відкинули» Сергія  Скоблея на 6 місце турнірної таблиці.