Головна » Новини » 2016 » Червень » 21 РБДТ
Вихованці клубу «Вікторія» взяли участь у міжнародному турнірі
21.06.2016 | 778 | Вікторія | Автор: Вайда А.Й.
Восьмий раз у смт. Кирилівка Запорізької області проведено турнір з шашок-64. Зусиллями організаторів з місцевого значення змагання виросли до міжнародних. Цьогорічний турнір (03-10.06) проведено в трьох групах.

В групі «А» виступали найсильніші: кандидати в майстри спорту і першорозрядники. Кращий результат з команди «Вікторії» Іршавського районного Будинку дитячої творчості показав Богдан Роман. Він ще з трьома конкурентами набрав однакову суму очок. Додатковий показник відвів йому 4 сходинку. Непогано виступили і інші представники команди - Сергій Скоблей і Наталія Воробканич. В загальнокомандному підсумку команда «Вікторія» посіла третю сходинку п’єдесталу пошани.

В групі «В» виступали Іван Лацко, Богдан Асеєв і Тетяна Воробканич. На старті добре проявив себе Іван Лацко, але кілька невдалих партій і конкуренти «втекли» вперед.

Богдан Асеєв реально боровся за третє місце. Його теж підвела мінімальна різниця додаткового показниками. Він – четвертий. Команда «Вікторія» зайняла другу сходинку.

Мартіна Юріна грала в групі «С». її очковий баланс досить вагомий. Мартіна зіграла кілька партій на досить хорошому рівні. В підсумку в неї п’яте місце серед дівчат.

P.S. Смт. Кирилівка розташоване на березі Азовського моря. Юні спортсмени набрались так багато позитивних емоцій, що приємні спогади не скоро забудуться.