
Днями на базі РБДТ відбувся перший у цьому навчальному році семінар педагогів-організаторів шкіл району. На порядок денний засідання ставились такі питання. А саме:
1.Обговорення наказів та листів МОН України:
1.1.«Про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» (Наказ № 1243 від 31.10.2011)
...
...